Armored Warfare erken erişimi başlıyor!

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen multiplayer içerikli tank oyunlarına bir yenisini ekleyecek olan Armored Warfare’ın erken erişime açılacağı duyuruldu.

Yapımcı ekip Obsidian Entertainment, erken erişim için gerekli koda sahip olan şanslı oyuncular için erken erişim sürecini 1 Temmuz tarihinde açacağını duyurdu. Elbette oyunun internet sitesinde yer alan Founder Pack’lerinden satın alanlar da erken erişime ulaşabilecekler. 14 Temmuz’a kadar devam edecek olan bu süreç boyunca PvE oyun içerikleri ve Tier 8 araçları oyuna dahil edilecek. PvE içerik kolay, normal ve zor olarak zorluk seviyelerine ayrılacak.

screenshot0176

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr