Arnold Schwarzenegger artık cep telefonlarınızda!

Game of War’ın başarılı geliştiricisi yine yapacağını yaptı ve Arnie ile karşımızda!

Arnie’yi biliyorsunuz, hani Conan olarak tanıdığımız, T-800 olarak da sevdiğimiz şu Arnie. Arnold Schwarzenegger.

Mobile Strike tıpkı Game of War gibi bedava olarak oynanabilir bir mobil oyun. Game of War’ın dünya çapında iyi tanınan yüzlerle çalıştığını hatırlarsınız belki, Mariah Carey ve Kate Upton Game of War’a destek veren ünlü isimler arasındaydı mesela. Geliştirici Machine Zone, Mobile Strike’da da cömert davranıyor bu konuda, Arnie oyunun adeta bütün sanatsal alanını kaplıyor.

Schwarzenegger’in Mobile Strike yüzü olmak için için ne kadar para alacağını henüz bilmiyoruz ama geliştirici Machine Zone’la çalışmak isteyenler kuyruk oluşturmuş durumdalar. Machine Zone şimdilerde Epic War adlı oyun için yeni stüdyo çalışmaları hazırlığında ve aldığımız duyumlara göre 500 civarında iş başvurusu almış durumda.

Konuyla ilgili mobilestrikeapp.com adresini ziyaret edebilirsiniz veya App Store ve Google Play’de Mobile Strike’a ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr