Assassin’s Creed Odyssey sahne aldı…

Assassin’s Creed serisinin ikinci oyunundan beri hiçbir oyununu beğenmeyenleri bile başında esir etmeyi başaran Assassin’s Creed Origins’in ardından beklentiler yükselmişken, Ubisoft da bizleri Ege Denizi ve Antik Yunan’da yolculuğa çıkartacağını duyurdu.

Daha önce AC: Syndicate ile hiç de fena bir sınav vermeyen Ubisoft Quebec tarafından geliştirilen yapım, artık rotasını açık dünya RPG tarafına çevirmiş durumda. Origins’te buram buram hissettiğimiz bu değişimler firma ağzından yapılan açıklama ile resmiyete de kavuşmuş oldu.

Oyun Origins’ten 400 sene önce, M.S. 431 yılında ve Yunan Adalarının da dahil olduğu geniş bir coğrafyada geçecek. Peloponez Dönemi’ne denk gelen oyunda tıpkı Syndicate’te olduğu gibi iki kahramanımız var. Efsanevi Leonidas’ın torunları Alexios ve Kassandra. Aşağıdaki videodan da görebileceğiniz gibi oyunun geçtiği coğrafya dışında Origins’e oldukça yakın bir oynanış bizi bekliyor.

Oyun 5 Ekim tarihinde bizlerle buluşacak.

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Kayra 1 year ago | Cevapla
    seri için hiç güzel değil ama kendi başına güzel bir oyun gibi duruyor
  2. Kabus 1 year ago | Cevapla
    ubisoftu gömüp helvasını yiyelim artık oyunlar hep birbirinin aynı en iyisi black flag fln yükleyip nostaji yaşamak

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr