Attack on Titan şubat ayında Japonya’da piyasada!

Oyunun Koei Tecmo’dan çıkıyor olması sebebiyle live action filmi kadar kötü olma ihtimalini gözardı edemeyeceğiz, o ayrı.

Oyundan gelen ilk görseller oldukça beğeni kazanmıştı, fragmanda ise eksiklikler olduğu, dolayısıyla yetersiz bulunduğu söylense de oyunun genel havası kapılıyor. Fragmanda seçebildiğimiz karakterlerden biri de Levi!

Her neyse, önceden de belirttiğimiz üzere, oyunun günümüze uygunluğu açısından geliştiricinin ilk girişimi bu aslında. Bu nedenle PS3 özelliklerini ön planda tutmayı çok tercih etmediğini söyleyebiliriz.

Attack on Titan’ın batıya geliş tarihi henüz açıklanmadı ancak PS3, PS4 ve PsVita için piyasaya çıkacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr