Batman: Arkham Knight Batgirl DLCsi PC için ertelendi

Bildiğiniz üzere, Batman: Arkham Knight PC için çok kötü bir çıkış yaparak, PC’ye çıkan en kötü oyunlardan biri olarak gösterilmeye başlandı. Tepkilerin ardından WarnerBros özür diledi, oyun yeniden elden geçirilmeye başlandı ve satışları da çoğu yerde durduruldu.

Ancak oyun PC de kötü olduğu kadar, PS4 ve Xbox One için neredeyse bir o kadar da iyi gidiyor. Yüksek satış rakamlarının yanında, aktif oyuncu sayısı da iyi. Batgirl DLC’si de konsollara sorunsuz olarak bu hafta geliyor. Ancak PC için süresiz ertelendi ve gelen açıklamalarda, “gerçekten hazır olduğundan emin olduğumuzda çıkartacağız” diyorlar özetlersek.

Koskoca firmanın özür dilemesi bile büyük bir durum. Elbette ki, keşke emin olup öyle çıkartsalardı veya GTA gibi sonradan verselerdi de bu kötü durum olmasaydı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr