Batman: Arkham Knight Steam’de tekrar satışta!

Arkham Knight birçok insana göre halen PC’de bug yumağı olmaya devam ediyor.

Batman Steam’de 75tl fiyat etiketiyle PC’ye geri dönüş yaptı ve hemen ardından fiyatı 149tl’ye çekildi! PC’ye 4 ay aradan sonra geri dönüş yapan Arkham Knight için Warner Bros’un da kabul ettiği üzere problemler zinciri devam etmekte.

Ancak oyunculara göre Warner Bros sorunların tümünden bahsetmiyor. Steam forum’larda eleştirilere bakıldığında oyunun daha önceden satıştan alınma sebepleri ile birlikte oyuncular için halen memnuniyetsizlik söz konusu. Bunlara sahne aralarında tıkanıklıklar olması da dahil olmak üzere.

Belli bir süre oyunu oynadıktan sonra Windows 7’de sürekli olarak restart yaptırmaya sebep olan Hard drive problemleri, SLI/Crossfire cihazları ve çoklu GPU’ların halen desteklenmemesi, oyuncuya daha kaliteli bir oyun oynama deneyimi sunmak adına Windows 10 altında 12GB’lik RAM gerektirmesi(!), umutsuz bekleyişleri ile Batman severlerin düzelmesini arzuladığı sorunlar arasında yer alıyor.

Bildiğiniz gibi oyun severlerin buluşma noktası Steam’e oyun satın alınırken mutlaka göz atılır. Temkinli olun çünkü Arkham Knight’ın Windows 10 için 12GB RAM tavsiye etmesi pek hayra alamet bi durum değil. Sonuç olarak, bu sorunlar düzelmedikçe, eskisinden daha kötü olabilecek bir Batman oyununu görmeyi ve satın almayı reddeden bir topluluk oluşmuş durumda.

Ne diyelim koskoca Warner Bros için üzücü olsa gerek…

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Onur 2 years ago | Cevapla
    Oyun 149 TL'lik fiyata çekildi. Şaka yapıyorlar heralde.
  2. mertt 2 years ago | Cevapla
    oyun haziranda çıktıktan 1 ay sonra güncelleme geldi ondan sonra hiç bi sorun kalmadı gayet sorunsuz oynanıyo. oyunun satılmasını engellemek amacıyla yapılmış yorumlar olduğunu düşünüyorum

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr