Batman: Arkham Knight’ın Batgirl DLC’si açıklandı

Batman: Arkham Knight’a, “Batgirl: A Matter of Family” adlı DLC geliyor. Üstelik DLC’nin çıkış tarihi 21 Temmuz olarak belirlenmiş.

Oyuncuları bir çok yan hikaye; Joker’in etrafa dağıttığı toplanabilir şeyler(!) ve ciddi DC Comic fanlarının farkedebileceği “easter egg”ler de dlc ile oyuna ekleneceker arasında olacakmış. Tabi ki bir eklenti sadece yan görevler getirmez, bir de ana hikayesi olur.

Oyunun geliştirme ekibinde, tasarımcı görevi alan Justin Vazquez’in söylediklerine göre; oyunda Joker ile olan mevzunun tam bir kedi-fare kovalamacası hissiyatına benzerliği öne çıkıyormuş. Ayrıca; Batgirl’in elbette ki Batman’den daha güçsüz olacağını ancak, Batgirl’in hackerlık kabiliyetleri ile takımdaki yerini sağlamlaştıracağını da belirtiyor.

21 Temmuz’da çıkacak olan dlc, 6.99 dolar fiyat ile oyunculara sunulacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr