Batman: Arkham Knight’ın Steam’de satışı durduruldu!

Aslında beklenen, daha doğrusu olmasını beklediğimiz gelişme buydu.

Oyunun PC versiyonunu satın alanların karşılaştığı sorunlardan bir önceki haberimizde bahsetmiştik hatırlarsınız. Minimum sistem gereksiniminin çok üzerindeki konfigürasyonlarda bile bilgisayarınızın ağlamasına yol açan oyunun konsol versiyonları çok yüksek puanlar almayı başardı.

Warner Bros’tan ise sansasyonel ancak kesinlikle doğru bir karar geldi, oyunun PC versiyonunun Steam üzerinden satışları geçici olarak durduruldu ve aşağıdaki açıklamada da görebileceğiniz gibi para iadesi konusunda da kullanıcılara bir seçenek sunulmuş, açık kapı bırakılmış durumda.

Link

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Alp 3 years ago | Cevapla
    Bakalım PC versiyonu kaç puan alacak çok merak ediyorum.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr