Battlefield 4’e bedava DLC paketi geliyor!

“Üstad, bizim bi Battlefield: Hardline vardı? Ne oldu ona?” diye sorduğunuzu duyar gibiyiz.

DICE’ın Battlefield 4’ü canlı tutmak için gösterdiği çaba dikkate değer. Geçen ayın başlarında gece operasyonlarını yaşını başını almış Battlefield 4’e ekleyerek çoğu kişiyi şaşırtan DICE’tan bir bomba haber daha geldi. Battlefield 4 Community Operations adıyla gelecek olan ve bu sonbaharda oyunculara ücretsiz olarak sunulacak olan pakette BF4 topluluğu ile beraber tasarlanan Operation Outbreak haritası da bulunacak.

Gözüken o ki haritada daha çok piyade ağırlıklı bir oynanışı mümkün kılan ağaçlık bir arazide geçecek ve sadece yeterince çevik araçların bazıları bu haritada kendilerine yer bulabilecek. Bunlara ATV’ler, RHIB tipi botlar ve taktik tekerlekli araçlar dahil.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Spintires: MudRunner duyuruldu! https://t.co/Fi6X1z7pL2 https://t.co/su5fTSmaHG
World of Tanks'in konsol sürümlerine hikaye modu geliyor! https://t.co/15OgA83QJ9 https://t.co/62byNBan0X

Flickr