Battlefield 4’e gece operasyonları geliyor!

Battlefield: Hardline’ın piyasaya çıkışından sonra kendisini biraz unutturan Battlefield 4’e çıkışının üzerinden iki sene geçmişken yeni DLC geliyor.

Üzerinden yeterince zaman geçtiğinden artık rahatça söyleyebiliriz. Battlefield Hardline maalesef Battlefield 4’ün yerini tutamadığı gibi eski oyundan yenisine geçmek için yeterince sebep de yaratamadı. DICE’ta bunun farkında olacak ki Battlefield 4’ü çöpe atmak yerine Eylül ayında yeni bir DLC ile tanıştırıyor.

Yeni gelecek DLC ile yeni bir harita da oyuna eklenmek üzere. Zavod 311’in bir türevi olan Zavod: Graveyard Shift haritası yok edilebilir aydınlatmaları ile gizliliğe ve karanlık kullanımına dayanan yeni bir oyun deneyimi sunacak Battlefield 4’e.

Yeni harita ayrıca Conquest, Rush, Team Deathmatch, Obliteration, Domination ve Gun Master modlarını destekleyecek, yani oyunun hemen her aşamasında keyifle deneyim edebileceksiniz. Oyunun bunca süre sonra DICE tarafından hala destekleniyor olması hem keyifli, hem de ilginç. Bazılarınız buna “taşın suyunu çıkarma” bile diyebilir, siz ne düşünüyorsunuz?

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Batuhan 2 years ago | Cevapla
    Aslında hardline bf 4 kadar sevilmediğini için DICE yanlış bir hararet yapmadı. Ve bunun ücretsiz olması da battlefront için bir sigorta. Bf 5 çıkıncaya kadar bence bu şekilde devam ettirebilir.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr