Battlefield Hardine, EA Access’a geliyor…

EA’in Xbox One’a özel olarak yürüttüğü EA Access programının en son üyesi oldukça sağlam: Battlefield Hardline

Ayda 4, yılda ise 20 pound’a faydalanabildiğiniz bu programa üye olan oyuncular 14 Ekim’den itibaren Battlefield: Hardline’a da ulaşabilecekler. Şu anda EA Access’ta ulaşabileceğiniz diğer oyunlar ise Battlefield 4, FIFA 15, Dragon Age: Inquisition ve Plants vs. Zombies: Garden Warfare.

Playstation Plus’ın son yarım yılı hediye oyunlar konusunda pek tatminkar geçirdiğini söylemek zor. EA Access ve Xbox Live Gold ise bu konuda oldukça iyi durumda, bedelleri de hiç yüksek sayılmaz. EA Access ile sadece bazı harika oyunlara bedava ulaşmakla kalmıyor, diğer oyunlarda da %10 indirim kazanıyorsunuz.

hardline-ea-access

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr