Battlefield Hardline’ın ilk DLC’si geliyor!

Ünlü Battlefield serisinin en yeni oyunu olan Battlefield Hardline’ın ilk indirilebilir içerik paketi duyuruldu. Visceral Games tarafından yapılan oyuna dört adet indirilebilir içerik paketi çıkacağı daha önceki günlerde duyurulmuştu.

“Criminal Activity” isimli indirilebilir içerik paketi oyuna çeşitli silahlar, araçlar ve arabalar ekleyecek. İçerik paketi oyuna polisler için Pump action Bullup pompalı tüfeğini ve yeni bir saldırı tüfeğini ekleyecek soyguncular içinse paket bir adet saldırı tüfeği ekleyecek. Ayrıca paket hem polisler hemde soyguncular için oyuna Nail Gun’ı ekleycek. Paket oyuna araç olarak hem soyguncular hemde polisler için zırh delici mermileri ve kapı kırmakta kullanılan pompalı tüfek mermilerini oyuna eklecek. Ayrıca oyuna Lowrider ve kamyonet ekleyecek.

Öte yandan indirilebilir içerik paketinin bu ayın sonlarına doğru oyuna geleceğini duyurmayı unutmayalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr