Battlerite’dan bir başarı daha.

Battlerite erken erişim sürecine dahil olduğu andan itibaren oyuncuların hayli ilgisini çekti. MOBA türündeki oyun erken erişim sürecinde 31 TL’den satılırken, 8 Kasım itibarıyla piyasada ve artık Free to Play olarak oynanabiliyor.

Erken erişim sürecinde rüştünü ispatlayan bir oyun olarak Battlerite’ın kısa sürede popüler hale geleceğini tahmin ediyorduk ki ilk haftadan Steam’in en çok oynanan on oyunu arasına ismini yazdırmayı başardı. Aynı zamanda Twitch’te de en çok izlenen 3.oyun olma ünvanına da sahip.

Eğer oyunu beğendiyseniz şimdiye kadar çıkan ve bundan sonra çıkacak tüm şampiyonlara sahip olmak için “All Champions Pack” eklentisini 50 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Kasım ayında Güney Kore’ye gitmeye ne dersin? CHIP’in yarışmasına katıl, en çarpıcı yanıtı ver, Güney Kore gezisini… https://t.co/ZtFeOXygxe
Acer’ın oyunculara yönelik yeni ürünlerini Rusya’da inceledik! https://t.co/iMqehzeCnD https://t.co/nzLw1MkgHd

Flickr