BattleTech Kickstarter’da 2.5 milyon dolar topladı!

BattleTech Kickstarter son aşamaya ayak basıyor.

Yaklaşık bir ay kadar önce başlayan BattleTech Kickstarter’ı büyük bir başarıya ulaşmış durumda. Ancak PVP eklentileri için birkaç kaç dolar daha gerekli. Harebrained Schemes, ilk hedeflerini ezip geçmiş durumdayken, istedikleri PVP multiplayer eklentisi sebebiyle yeni bir girişimde daha bulundu.

Dile kolay, 150.000 dolar kadar sonra toplam alınan bağış miktarı 2.5 milyon dolara ulaşacak. Eğer bu hedef gerçekleşirse oyuncular hem seviye atlamalı olarak, hem de klasik PVP mantığında birbirleriyle mücadele edebilecekler!

Solaris VII turnuvalarının, BattleTech hayranları tarafından ne kadar sevildiğini hatırlarsak, Harebrained Schemes’in bu gayelerine ulaşmak için pek fazla endişelendiğini sanmıyorum.

BattleTech için beklentilerimiz büyük.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr