BattleTech Kickstarter’da 2.5 milyon dolar topladı!

BattleTech Kickstarter son aşamaya ayak basıyor.

Yaklaşık bir ay kadar önce başlayan BattleTech Kickstarter’ı büyük bir başarıya ulaşmış durumda. Ancak PVP eklentileri için birkaç kaç dolar daha gerekli. Harebrained Schemes, ilk hedeflerini ezip geçmiş durumdayken, istedikleri PVP multiplayer eklentisi sebebiyle yeni bir girişimde daha bulundu.

Dile kolay, 150.000 dolar kadar sonra toplam alınan bağış miktarı 2.5 milyon dolara ulaşacak. Eğer bu hedef gerçekleşirse oyuncular hem seviye atlamalı olarak, hem de klasik PVP mantığında birbirleriyle mücadele edebilecekler!

Solaris VII turnuvalarının, BattleTech hayranları tarafından ne kadar sevildiğini hatırlarsak, Harebrained Schemes’in bu gayelerine ulaşmak için pek fazla endişelendiğini sanmıyorum.

BattleTech için beklentilerimiz büyük.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr