BBC’nin GTA filmine tartışmalı fragman!

BBC tarafından çekilen ve Rockstar’ın hak ihlali duyurusunda bulunduğu “The Gamechangers” adlı filmin fragmanı yayınlandı ve hemen ardından kaldırıldı.

Başrollerinde Harry Potter ile tanıdığımız ve sanırım asla o rolden sıyrılamayacak olan Daniel Radcliffe ve Bill Paxton’ın oynadığı film 2002 yılından itibaren GTA’nın geliştirme sürecine odaklanıyor. Daniel Radcliffe’in Rockstar kreatif direktörü Sam Houser’ı, Bill Paxton’ın ise bilgisayar oyunları karşıtı avukat Jack Thompson’ı oynadığı film tüm yasal süreçlere rağmen 15 Eylül’de Türkiye saati ile 22:00’de BBC Two’da yayınlanacak.

90 dakika uzunluğundaki The Gamechangers dediğimiz gibi 2002 yılında başlıyor ve tarihin en tartışmalı oyunlarından birisinin (GTA San Andreas) tutku ve yasal problemler ile dolu dünyasına bir bakış atıyor. BBC filmin Rockstar tarafından onaylanmasa da yayına alınacağını belirtirken, Rockstar da halihazırda Mayıs ayından itibaren yasal bir süreç başlatmış durumda.

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. ODY 4 years ago | Cevapla
    Türkçe Altyazılı olarak mı?
  2. GlaDMAN 4 years ago | Cevapla
    İnşallah güzel olur da ağız tadıyla bi GTA izleriz :D kaç bölüm yalnız 90 dakika mı yoksa ?

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr