BenQ’dan yeni 4K ev sinema sistemi BenQW1700.

BenQ 4K UHD HDR W1700 ile herkese 4K Ev Sineması.

DLP Projektörlerinde dünya lideri olan BenQ, tüm evlere eşsiz bir sinematik izleme deneyimi sağlamak üzere hem profesyoneller ve hem ev kullanıcıları için yeni bir projektör piyasaya sürüyor.

DLP projektörlerde global lider BenQ 4K UHD HDR Kompakt Projektör modeli W1700 ile 8,3 milyon piksel ve 4K UHD performansı sağlayan ev sinema projektörünü tanıttı. Bu hamle, gerçek 4K Ev Sineması projektörlerini, herkesin evde sinema izleme deneyiminin bir parçası haline getirmek üzere kökünden değiştirmek ve popüler hale getirmek için devam eden bir projenin bir parçası.

BenQ projektörleri 8 yıldır DLP Projektörler arasında birinciliğini koruyarak yıllardır en iyi performans gösteren ekipmanlar arasında yerini aldı. DLP'nin dünyanın dört bir yanındaki IMAX sinemaların tamamında kullanıldığı düşünülürse, bu özelliğin önemi bir kez daha anlaşılıyor. BenQ DLP projektörler, evinizde size gerçek sinema keyfini yaşatan ve sinemadaki aynı detay seviyesini sağlamak üzere gerçek 4K UHD Çözünürlük, gelişmiş HDR Performansı ile endüstrinin en yüksek sinematik renk doğruluğunu sağlayan CinematicColor™ Teknolojisine sahiptir. BenQ Türkiye Ülke Satış Müdürü Ergin Yavuzol, “BenQ'nun W1700 4K HDR ev sinema projektörü ile dijital sinema teknolojisindeki liderliğimizin devamı olmakla birlikte, 4K UHD teknolojimizle evde gerçek sinema keyfinin dönüştürülmesinin ilk adımı,” dedi. “Şimdi herkes gelişmiş ses ve görseller ile HDR'ın muazzam özelliklerini evlerinde yaşayarak gerçek sinema keyfine en yakın bir deneyim elde edebilir.”

Etkiliyeci ve Gerçekçi Ev Sinema Keyfi için 4K HDR Görsel Kalite
BenQ W1700 4K HDR ev sinema projektörü, benzersiz bir izleme deneyimi sağlayan daha yüksek parlaklık ve kontrast aralığı için 4K UHD görsel kaliteyi desteklemek üzere projektöre göre optimize edilmiş Yüksek Dinamik Aralığı (HDR 10) sağlar. Ayrıca doğal HDR renk ve ton eşleştirme ile otomatik HDR optimizasyonu sayesinde yaşam kadar gerçek görseller sağlıyor. Sonuç olarak sizi, en ufak ayrıntıların bile görünebilir farklı bir dünya yaşatan dijital bir sinema deneyimi elde ediyorsunuz. W1700 gerçek 8,3 milyon piksel 4K UHD çözünürlük için 3840 X 2160 farklı piksel üretebiliyor.

Tek çip DMD DLP teknolojisi, 1080p Full HD den çok daha küçük piksellere sahip 4K için son derece kritik olan panel hizalama sorunları nedeniyle oluşabilecek görüntü kirliliklerini ortadan kaldırarak son derece keskin görüntü ve renk doğruluğu sağlıyor.

Tavsiye edilen Satış fiyatı 1669 Dolar (7499 TL) fiyatla sunulan W1700 ev sinema projektörünü satın alıp kişisel sinema salonunuzu oluşturabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

E3 mesaisi başlıyor, ilk olarak sahnede EA PLAY var. Bu ay LEVEL Dergisi'nin kapağını süsleyen Star Wars Jedi: Fal… https://t.co/xlqSaYLEnq
RT @G2Bolukbasi: Adımı şurada görmenin bana verdiği heyecan anlatılamaz bile... Formula 1’in resmi sitesinde benim hakkımda bir haber olmas…

Flickr