Bethesda artık Fallout 4 Pip-Boy’undan yapmayacak!

Fallout 4’ün yapımcısı ve yayımcısı olan Bethesda sınırlı üretim olan Fallout 4 Pip-Boy Edition’dan daha fazla yapmayacağını duyurdu.

Fallout serisinde oyunda kolumuza taktığımız birçok özelliğe sahip olan Pip-Boy’ları hangimiz bilmeyiz ki? Bethesda tarafından üretilen Fallout 4 Pip-Boy Edition’da giyilebilir Pip-Boy, Pip-Boy nasıl kullanılır kitapçığı, Vault-Tech sınıfının posteri, Robco Industries standı, Pip-Boy tasarımlı kapsül ve Metal kutusuyla birlikte oyunun kendisi bulunuyordu. Ön siparişe sunulan bu set çabucak tükendi ve bunun üzerine Bethesda bu setten daha fazla üretilmeyeceği açıkladı. Şuanda bazı marketlerin ve Bethesda’nın kendi stoklarında bulunan sınırlı üretim Fallout Pip-Boy Edition’lar oyunun çıkmasıyla tekrardan satışa sunulacak.

Öte yandan oyunun PC, PS4 ve Xbox One’a çıkacağını duyurmayı unutmayalım.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Mustafa 2 years ago | Cevapla
    Fiyatlar iyice coşacak o zaman desenize.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr