Bethesda artık Fallout 4 Pip-Boy’undan yapmayacak!

Fallout 4’ün yapımcısı ve yayımcısı olan Bethesda sınırlı üretim olan Fallout 4 Pip-Boy Edition’dan daha fazla yapmayacağını duyurdu.

Fallout serisinde oyunda kolumuza taktığımız birçok özelliğe sahip olan Pip-Boy’ları hangimiz bilmeyiz ki? Bethesda tarafından üretilen Fallout 4 Pip-Boy Edition’da giyilebilir Pip-Boy, Pip-Boy nasıl kullanılır kitapçığı, Vault-Tech sınıfının posteri, Robco Industries standı, Pip-Boy tasarımlı kapsül ve Metal kutusuyla birlikte oyunun kendisi bulunuyordu. Ön siparişe sunulan bu set çabucak tükendi ve bunun üzerine Bethesda bu setten daha fazla üretilmeyeceği açıkladı. Şuanda bazı marketlerin ve Bethesda’nın kendi stoklarında bulunan sınırlı üretim Fallout Pip-Boy Edition’lar oyunun çıkmasıyla tekrardan satışa sunulacak.

Öte yandan oyunun PC, PS4 ve Xbox One’a çıkacağını duyurmayı unutmayalım.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Mustafa 4 years ago | Cevapla
    Fiyatlar iyice coşacak o zaman desenize.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Little Nigtmares macerası ikinci oyun ile devam ediyor https://t.co/aWMpHDxKa1 https://t.co/0cgFxDivx6
ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da yeni ürünlerini tanıttı https://t.co/1921lY8klG

Flickr