Bethesda “daha da gelmem E3’e” dedi!

The Elder Scrolls ve Fallout serileri dışında Dishonored, Rage ve The Evil Withing gibi oyunlardan tanıdığımız oyunların yapımcı ve yayımcı firması Bethesda seneye E3’de yer almayacak.

Yeni Doom, Dishonored ve Fallout oyunlarını duyuran Bethesda’nın seneye E3’de yer almayacağı duyuruldu. Firmanın pazarlama müdürü Pete Hines “Bu sene tam zamanıydı ve oldu. Seneye bir daha yapar mıyız bilmiyorum. Aslında bir daha yapar mıyız, onu da bilmiyorum.” açıklamasını yaptı.

Beklenmedik bir gelişme değil, zira Bethesda’nın iki oyun çıkarttığı sürede bazı rakipleri beş oyunu piyasaya sürüyor bilindiği gibi. Öte yandan firma bu yıl yapılan E3’de “Battlecry” ismindeki yeni bir oyunu da duyurmuştu. Peki siz Bethesda’nın çıkaracağı yeni oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz?

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. ad 3 years ago | Cevapla
    Rakipleri gibi E3'te şov yapacaklarına zamanlarını daha kaliteli işlere ayıracaklarsa neden olmasın. Zira Bethesda rakiplerinin çıkarttığı çoğu oyunun ilk versyonları hatalı ve tonla bug ile birlikte piyasaya sürülülüyor.
  2. Semih 3 years ago | Cevapla
    Dishonored çok hardcore bir assassin oyunu değildi ama oynaması gayet güzel ve zevkliydi.Dishonored 2 yi iple çekiyorum.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr