BİM’de son çılgınlık: 999TL’ye PS4!

Geçtiğimiz aylarda Star Wars ürünleri sebebiyle ülke çapında bir çılgınlık haline gelen, sosyal medyada kült mertebesine ulaşan BİM, şimdi de oyuncuları can evinden vurmaya hazırlanıyor.

Sosyal medyaya düşen bir afişe bakılacak olursa 15 Nisan 2016 tarihinde Playstation 4’ün 500GB modeli, stoklar kısıtlı olmak üzere sadece 999 TL fiyat etiketi ile satışa çıkacak.

Elbette gerisini tahmin edebiliyorsunuz. Muhtemelen Star Wars çılgınlığı bir seviye yukarı taşınacak ve BİM mağazalarının önü gece yarısından itibaren PS4 satın almak için sıraya giren insanlar ile dolup taşacak, zira konsolun yurt dışı resmi fiyatı bile 399.99$.

Eğer yalanlama gelmezse, satın almayı düşünenlere şimdiden iyi şanslar diliyoruz.

1515

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr