Bioshock oyunları Remastered mı oluyor?

Hazır furya başlamışken, insanın bir tarafına “neden olmasın?”, diğer tarafına “ne gerek var?” dedirten bir haberimiz var.

Güney Afrika’da yerleşik bir online satış firması olan Raru’nun önce yayınladığı, sonra da hemen geri çektiği ürün bilgi sayfasına göre 27 Kasım tarihinde PS4 ve Xbox One için satışa sunulması beklenen bir Bioshock Collection söz konusu. Firma hemen sayfayı geri çektiyse de Google Cache sayesinde halen ulaşabilmek mümkün.

Bu bilgi sayfası büyük bir ihtimalle Bioshock, Bioshock 2 ve Bioshock: Infinite’in şimdiki konsollar için Remastered hallerine işaret ediyor lakin 2K Games’ten bu yönde bir açıklama veya yalanlama gelmiş değil. Yakında bunun aslı ortaya çıkacaktır, takipte kalmaya devam edin diyeceğiz ama sizce bu halen muhteşem gözüken oyunların Remastered’ı ne kadar gerekli?

bioshockleak

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr