Bioshock: Rapture Şehri romanını kazanmak ister misiniz?

LEVEL ve İthaki Yayınları işbirliğiyle Bioshock: Rapture Şehri romanını kazanmak ister misiniz?

“Ben Andrew Ryan ve size bir soru sormak için buradayım: Bir insan kendi alınterinde hak sahibi olamaz mı? Hayır, der Washington’daki adam. O ter, fakirlere aittir. Hayır, der Vatikan’daki adam. O ter, Tanrı’ya aittir. Hayır, der Moskova’daki adam. O ter, herkese aittir.

Bu cevapları reddettim. Bunlar yerine, başka bir şeyi seçtim. Ben imkânsızı seçtim. Ben… Rapture’ı seçtim. Sanatçıların sansürden korkmayacağı bir şehir. Biliminsanlarının gereksiz bir ahlakla sınırlandırılmadığı bir şehir. Mükemmelin, değersizler tarafından sınırlanmadığı bir şehir… ve alınterinizle, Rapture sizin de şehriniz olabilir.”

Efsanevi Bioshock serisinin başlangıcına tanık olmak için artık oyunu oynamanıza bile gerek yok. (Ama yine de oynayın tabii…) John Shirley’nin eseri Bioshock: Rapture Şehri’ni okuyarak da Bioshock dünyasına giriş yapabilirsiniz.

İthaki Yayınları imzasıyla raflardaki yerini alan Bioshock: Rapture Şehri’nin çıkışını kutlamak amacıyla LEVEL Dergisi olarak bir yarışma serisi düzenliyoruz.
LEVEL ve İthaki Yayınları işbirliğiyle, toplamda 5 tane soru sorarak 5 adet Bioshock: Rapture Şehri kitabını siz okurlarımıza ve takipçilerimize dağıtıyoruz.

Soruları LEVEL’ın Facebook hesabı, https://www.facebook.com/leveldergisi/ üzerinden takip edebilirsiniz. Yarışma kurallarıysa aşağıdaki şekilde:

1. Cevapları yarisma@level.com.tr adresine, Ad soyad, adres ve telefon bilgilerinizle birlikte göndermeniz gerekmektedir.
2. Yarışmaya bir kişi, sadece bir kez katılabilir.
3. Bir sorunun cevabını yollamak için, soru sorulduktan sonra 24 saatiniz bulunmaktadır.
4. Kitaplar İthaki Yayınları tarafından size ulaştırılacaktır.

Soruyu görmek için hemen Facebook sayfamıza; herkese iyi şanslar!

bioshock_yarisma

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. M.Batuhan GÜN 2 years ago | Cevapla
    Ya süper bir yarışma ben bu kitabı D/R falan her yerde arıyorum mersin'e yaşıyorum bulamıyorum getirin alacam diyorum getirmiyorlar inş. Kazanırım : (

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr