Bir karınca simülatörü eksikti!

Yanlış anlamayın, gayet de bayılıyorum simülatörlere, hatta tüm türler içinde favorim olduğunu bile söyleyebilirim.

Yalnız şu var… Yahu senelerdir gerçekten keyif alarak oynayabileceğimiz bir gemi simülasyonu yapmadınız (Ship Simulator pişmanlıktır!), Tourist Trophy kalitesinde bir motosiklet simülatörünü beklemekten (RIDE o oyun değil, yakınından bile geçmiyor) de gözlerimizin feri gitti, siz hala gidip tost ekmeği simülatörü, keçi simülatörü, forklift simülatörü tasarlıyorsunuz. Peki karınca simülatörü nereden aklınıza geldi yahu?!

Alpha aşamasında olan oyun Eteeski adlı firma tarafından geliştiriliyor ve size doğada rastlayabileceğiniz birkaç tür karıncadan biri olma şansı veriliyor. Çocukken izlediğimiz bir film vardı hani, “Eyvah, Çocuklar Küçüldü – Honey, I Shrunk the Kids” diye, tam da o kamera açısından doğada bir hayatta kalma macerası vaadediyor bizim için.

Oyunun çıkış tarihi henüz belirsiz ancak geldiği aşamayı aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr