Biz Overlord III’ü beklerken…

Codemasters, bugün Overlord: Fellowship of Evil’ın yeni bir fragmanını yayınladı. Overlord: Fellowship of Evil’in yeni videosunda oyunun minyonları tanıtılıyor.

İlk iki oyundan hatırlayacaksınız, bizim dosta güven düşmana korku veren Overlord’umuz kadar onun hizmetkarı olan bu küçük şapşallar da önemliydi. Her birinin farklı huyu suyu olan, ekine dalıp kafasına karpuz geçiren, şeker kamışından kendisine don biçen bu yaratıkları serinin üçüncü oyununda görmeyi bekliyorduk, lakin bu seferlik bir ara oyunla yetineceğiz.

Ayrıca altın toplamada da yardımı dokunacak olan minyonlarımız canlarımız ciğerlerimiz, koyun kesmeyi de bir hayli seviyorlar. Overlord: Fellowship of Evil’ın Xbox One, PlayStation 4 ve PC için piyasaya sürülmesini bekliyoruz. Videoyla baş başa bırakırken eğlenceli anlatımın keyfini çıkartın.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr