Black Mesa: Insecurity’nin ilk fragmanı!

Güvenlik görevlisi olan Barney’i oynadığınız Half-Life: Blue Shift paketini hatırladınız mı?

Hah işte Blue Shift’in remake’i olan Black Mesa: Insecurity’nin ilk fragmanı geldi!

Peki Black Mesa aslında ne? Yapımına 2004’te başlanan ve sekiz yıl kadar süren uzun bir geliştirme süreci sonunda ücretsiz olarak sunulan, Valve firmasının ses getiren oyununun baştan sona yeniden yapılmış halidir. Black Mesa, ücretsiz olarak indirilebilir. Fakat oynayabilmek için Steam hesabınızı kullanarak oyunu tanıtmalı ve bir yazılım indirerek oyunun çalışması için destek sunmalısınız. Bir alternatif daha var; oyunu satın almak. Yapımcıların haber vermeksizin üzerinde çalıştığı yeni versiyon, ilk versiyondan yaklaşık 3 yıl sonra satışa sunuldu.

Artık paralı olmasının sebebi ise grafiklerinin canlandırılması ve içeriğin yenilenmiş olmasıydı. Buna ek olarak bir de çoklu oyuncu desteği eklendi.

Bunu oynayabilmek için Steam’a belli bir ücret ödemelisiniz, ilk versiyonu ise ücretsiz oynama hakkına sahipsiniz ama artık buna destek gelmeyeceğini de bilmelisiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr