Black Ops III’ün multiplayer beta detayları açıklandı!

19 Ağustos tarihinde Playstation 4’e özel olarak kapalı beta aşamasına geçecek olan Call of Duty Black Ops III’ün beta aşamasına dair ilk detaylar geldi.

Buna göre beta 3 harita, 7 oyun mod ve 8 Specialist ile başlayacak Treyarch’tan gelen ilk bilgilere göre.

Haritalardan ilki olan Hunted, Etiyopya’nın dağlarında bulunan bir şelale civarında geçiyor. İkinci harita olan Combine, Mısır’da Sahara çölünde, üçüncüsü olan Evac ise Singapur’da bir su baskının ardından terkedilmiş bir bölgede geçmekte.

Oyunun betasındaki yedi adet mod ise şu şekilde;Team Deathmatch

-Domination
-Demolition
-Kill Confirmed
-Hardpoint
-Capture the Flag
-Search & Destroy

Black Ops 3’te karakter sınıfları olarak değerlendirebileceğimiz Specialist’ler ise sekiz adet. Bunların arasında şimdilik Outrider, Prophet, Battery, Ruin, Seraph ve Nomad var. Beta’nın açılmasından sonraki bir kaç gün içinde iki farklı specialist’in de oyuna eklenmesi planlanıyor. Ayrıca bazı kişiselleştirme özellikleri de beta’da mevcut olacak, bunların ilk açıklananı ise silahların kendi zevkinize göre boyanabilecek olması.

Oyunun PC ve Xbox One beta’ları 26 Ağustos’ta başlayacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr