Blacksea Odyssey: Son zamanlarda gördüğümüz en heyecan verici Shoot ‘Em Up!

Oyunla aynı adı taşıyan firmadan çıkıp Mastertronic tarafından yayınlanacak olan oyun 2016 ilkbaharında piyasada olacak.

Indie oyunların ve kickstarter’ın patlamasından üç tür çok ciddi anlamda pozitif etkilendi. Bunlar hayatta kalma oyunları, uzay simulasyon/stratejileri ve elbette çocukluğumuzun zaman geçirme aracı Shoot ‘Em Up’lar. Şimdiye kadar Level Online’da çok sayıda Shoot ‘Em Up inceledik ve genelinden de oldukça memnun kaldık diyebiliriz. Blacksea Odyssey’in yayınlanan fragmanı ise şimdilik bizi hepsinden çok etkiledi.

Sibernetik bir ihtiyarın, mitolojiden fırlamış gibi gözüken rakiplerine karşı verdiği mücadelede evrendeki en büyük Titan avcısı olmaya çalışacağız. Oyun mekanikleri de God of War’dan esintiler taşımıyor değil.

Oyunun 2016 baharında PC ve MAC için satışa çıkması bekleniyor. Alpha’sına katılmak isterseniz kapıları açık;
http://www.blackseaodyssey.com/

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr