Blizzard’ın hileye tahammülü yok

Blizzard’ın son oyunu Heroes of the Storm’da; hile yapanlara hiç acımadığı ortaya çıktı. Özellikle şu an var olan, savaş sisine rağmen düşmanı görerek hareket edenlere, kalıcı olarak ban geldi.

Firmadan gelen açıklama şu şekilde:

“Hile yapmak veya hack kullanrak Heroes of the Storm veya herhangi bir Blizzard oyunu oynamak asla kabul edilemez. Bu tür işlemler; oyunlardaki rekabetçi ortamı bozduğu gibi diğer oyuncuların da haklarını ihlal ediyor. Ayrıca bazı hacklerin Battle.net’in da stabil yapısını bozduğu ve performans kayıpları yaşattığı da aşikar olduğundan, bu tür işlere kalkışanların Blizzard oyunları ile ilişkileri kesilecektir”

Aşağıdaki videoda benzer bir hileyi kullanarak oyunu domine eden bir Nova göreceksiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr