Bloodborne için ilk genişleme paketi!

Geçtiğimiz Nisan ayında piyasaya çıktıktan sonra karışık tepkiler ile karşılaşan, bizim ise çok etkilenmediğimiz Bloodborne’e ilk eklenti yolda.

Bloodborne: The Old Hunters adlı 24 Kasım tarihinde Japonya’da piyasaya sunulacak, üç aşağı beş yukarı aynı tarihlerde tüm dünyada raflarda olması bekleniyor ve açıklanan fiyatı da 15 euro gibi oldukça ekonomik bir rakam, haliyle uzunluğu ve kapsamı hakkında kafanızda soru işaretleri oluşması normal. Oyunun ne kadar ek içerik ekleyeceği ile alakalı bir açıklama yapılmış değil ama aşağıdaki trailer’da yeni boss’ları ve Simon’s Bowblade adlı yeni silahı görebilirsiniz.

3 Aralık tarihinde de Bloodborne’ün bu eklentiyi de içerek bir bundle’ının piyasada olacağını hatırlatalım, eğer oyunu henüz oynamadıysanız ve satın almayı düşünüyorsanız Aralık başına kadar dişinizi sıkmanızı öneririz.

jpg

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr