Bombshell’den oynanış videosu geldi!

Rise of the Triad’ın yapımcısı Interceptor Entertainment’ın yeni oyunu Bombshell’in 10 dakikalık oynanış videosu yayınlandı.

Mayıs 2014’te ilk kez duyurulduğunda 2015’in başı için tarih verilen Bombshell, o tarite çıkamadığı gibi tamamiyle de gözden kaybolmuştu bir süre için. Ayrıca ana karakterin kıyafeti de eleştiri konusu olmuş ve bu sene Mart ayında yeni görüntüsüyle tanıtılana kadar neredeyse unutulmuştu.

Videoda görülebileceği gibi bu yılın sonlarında PC, PS4 ve Xbox One için satışa sunulacak olan oyun, Rise of the Triad dışında daha önce sadece bazı Duke Nukem versiyonlarındaki katkılarıyla tanınan Interceptor Entertainment için de şimdiye kadar giriştikleri en iddialı yapım olma özelliğini taşıyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr