Monster Hunter X’in demo versiyonunu indirmek için sabırsızlanıyorsanız, işte size ne zaman ulaşabileceğinize dair bazı bilgiler…

Maalesef demo sadece japonca olarak indirilebiliyor, bu da kötü haber. 19 Kasım’dan itibaren Monster Hunter X’in demosu erişime açılmış olacak ve dün gece 90 dakikalık bir livestream yayınında, Capcom, çıkmak üzere olan yeni silahlar, oynanabilir bir kedi ve yeni canavarların da olduğu fragmanını sızdırdı!

rekkz Gaming’de bulunan mükemmel videoları, en son haberlere ulaşmak ve bahsettiğimiz bu yeni fragmanı görmek için göz atmayı unutmayın sevgili oyun severler!

Monster Hunter X, 28 Kasım 2015 tarihinde Nintendo 3DS için Japonya’da piyasaya çıkıyor! Halen oyunun batı versiyonunun olacağı konuşuluyor ama merak etmeyin sizi konuyla ilgili haberdar etmeye devam ediyor olacağız!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Wargaming'de Yılbaşı Kutlamaları Başlıyor! https://t.co/jku0v9EMsQ https://t.co/vogGbMCZxF
PS4 ve PS VR’da yeni yıl fırsatları! https://t.co/BiXf4F4JWP https://t.co/167OGIJaox

Flickr