Cities Skylines: After Dark’ın detayları belli oldu

Cities Skylines’ın piyasaya çıktıktan sonra SimCity’yi klozete atıp üzerine de sifonu çektiğini söylemek çok mümkün, işte şimdi de ek paketi yolda.

Adından da anlayabileceğiniz gibi bu ek paket oyuna gece-gündüz döngüsünü getiriyor ve gece hayatına ait bazı eklentiler üzerine yoğunlaşmış durumda. Bununla birlikte oyuna taksiler, plaj tesisleri, bisiklet yolları ve hapishaneler de ekleniyor. Gece hayatının katacakları da bununla sınırlı değil, aynen gerçekte olduğu gibi yollar geceleri tenhalaşacak ve siz de hizmet araçlarınızı o saatlerde yollara çıkmaları için programlayabileceksiniz. Biri trafik sorunu mu demişti?

Bir diğer değişiklik ise gece saatlerinde suç oranlarının yükselecek olması. Bunun için de ayrı düzenlemelere gidebilecek ve bütçeleri ona göre ayarlayabileceksiniz. Gece hayatını renklendiren neonlar, ışıklandırmalar ve güneşin batışı gibi detayları söylemiyoruz bile.

Cities Skylines: After Dark, 24 Eylül tarihinde PC, Mac ve Linux için 15 dolar fiyat etiketi ile satışa çıkacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr