Combat Arms klan turnuvası 22 Nisan’da başladı!

Combat Arms bu ay bir Klan Turnuvası düzenliyor. Bunun yanı sıra çok sayıda yeni içerik ve sistem güncellemesi de geliyor. 22 Nisan’da start alan Combat Arms Klan Şampiyonası, bir numaralı CA klan tacını elde etmek isteyen shooter gruplarının kıyasıya rekabetine sahne oluyor. Her klan, günlük performanslarına göre yine günlük liderler panosuna yazılarak otomatik olarak turnuvaya dahil edilecek. 6 Mayıs’ta ise sıralamada ilk 20’de bulunan klanlardan, final maçlarında klanlarını temsil etmeleri için beş üye seçmeleri istenecek. Finaller 6-8 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek.

“Nexon Europe Topluluk Yöneticisi Eray Yumurtacı konuyla ilgili şunları söylüyor: “ Bu bahar Combat Arms topluluğunun bir parçası olmak isteyenleri heyecanlı günler bekliyor. Klan Şampiyonası muhteşem bir etkinlik olacak; klanların birinci olmak adına başa baş yarıştıkları anları görmek için sabırsızlanıyorum.” Turnuvaya ek olarak, yeni bir içerik güncellemesi ile oyuna yepyeni bir PvP harita ve bir dizi yeni sistem getiriliyor.

Yeni harita Londra’nın simgelerinden Kule Köprüsü’nü, Londra’ya özel kırmızı otobüsler ve siyah taksiler gibi ögeleri temel alıyor. Takımlar dar köprünün her iki ayağının ucunda başlayacak ve hurdaya dönmüş araçlar arasında yoğun bir çatışma ortamında savaşacaklar.

Yeni haritanın yanı sıra, her tecrübe düzeyinden oyuncuya tavsiye veren bir Kılavuz Sistem de kullanıma alındı. Yükleme ve öldükten sonra tekrar canlanma/ölüm esnasında (ölüm kısmı yeni bilgilerin kullanılması adına yeniden tasarlandı) çeşitli mesajlar görülecek, oyun moduna ve mevcut haritaya göre ayarlanacak.

Bu güncelleme ile bir de Nickname ArkaPlan Değişimi de geliyor; adından da anlaşılacağı üzere oyuncular takma isimlerinin etrafındaki çerçeveyi ve arka planı değiştirebilecekler. Yeni bir Oyuniçi Ödül Sitemi belli bir süre boyunca Combat Arms oynayan oyuncuları ödüllendirecek. Yeni bir sayaç sistemi ise lobi penceresinde görünecek ve bir sonraki ödül sahibini bulana kadar geri sayım yapacak. Oyuncular oyun içi hedeflerin ve ödüllerin ne zaman geleceğini takip edebilecekler.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr