Commodore geri dönüyor!

Yaşı tutan bir kesim vardır aranızda, Commodore 64 ile oyun dünyasına adım atan. Ben o nesildenim ve şimdi kendimi daha yaşlı hissettim. Çünkü Commodore adını görmek bile yeterli bu his için.

Commodore geri geliyor ama bu sefer akıllı telefon olarak. Android tabanlı olarak gelecek olan Commodore PET’in ise en önemli özeliği; içerisinde Commodore 64 ve Amiga 500 (birazdan ağlicam) oyunlarını çalıştıracak olan emülatör bulunuyor. İlk olarak Avrupada; Fransa, Almanya, İtalya ve Polonya’da satışa çıkacak olan telefon; 300-350 Dolar gibi bir fiyat ile gelecekmiş. Türkiye’ye geldiği gibi alabilirim valla…

5.5inch ekranı, 1920×1080 çözünürlüğü, 13MP arka, 8MP ön kamerası olan cihaz daha detaylı bilgisi için resmi internet sitesine bakabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr