Company of Heroes 2: British Forces duyuruldu!

Company of Heroes serisi her zaman saygın bir strateji oyunu olmayı başarmış bir yapımdır. İkinci oyunuyla da geçtiğimiz yıllarda bizi hayal kırıklığına uğratmayan bu isme yeni bir oyun daha ekleniyor. Company of Heroes 2: The British Forces’a merhaba deyin.

Belki bu isim kulağınıza geldiğinde bir DLC olduğunu düşünebilirsiniz ancak öyle değil. Company of Heroes 2’ye sahip olmadan satın alıp oynayabileceğiniz oyun aslında Company of Heroes 2’nin multiplayer yönünü içeriyor. Yani The British Forces’ı satın alırsanız, Company of Heroes 2’nin multiplayer haritalarını birebir oynayabiliyorsunuz. Tabii ki oyuna bir takım yenilikler de ekleniyor. The British Forces, Company of Heroes 2’den farklı olarak 15 yeni askeri üniteye, yeni yeteneklerle altı yeni komutana ve sekiz adet yeni haritaya ev sahipliği yapıyor. Haritalar ise elbette II. Dünya Savaşı’nda yaşanan savaşların geçtiği gerçek bölgeler olacak.

Yapımcı ekibin yaptığı açıklamalara göre İngiliz ordusu, oyunun açıklanmasından beri en çok istenen fraksiyonlardan biriydi ve sonunda The British Forces’ın oluşmasını sağladı. İngiliz ordusuyla beraber fraksiyona özel silahlar ve araçlar da oyundaki yerini alacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr