Condemned, Binary Domain ve Streets of Rage II’yi bedava edinin!

Sega’nın Creative Assembly ve Relic Entertainment ilke ortaklaşa düzenlediği etkinlikte üç oyun Cumartesi günü 19:00’a kadar bedava olarak indirilebilecek.

Make Love Not War etkinliğinde bir önceki hafta bedava olarak dağıtılan Jet Set Radio, Golden Axe ve Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit’in yerini bu hafta üç harika oyun aldı. İçerdiği orantısız şiddet ile vaktiyle hayli gürüldü kopartan Condemned: Criminal Origins, eli yüzü düzgün bir füturistik aksiyon oyunu olan Binary Domain ve atari salonlarında vakit geçirmiş neslin unutulmaz oyunlarından Street of Rage II şu anda Steam’de bedava.

Bunun için yapmanız gerekenler ise http://www.makewarnotlove.com/results.php adresine girerek “Redeem Prize” yazısına tıklamak ve mail adresinizi girmek. Gelecek konfirmasyon mailini onaylamanızın ardından 24 saat içinde kodunuz size gönderilmiş olacak.

Cumartesi 19:00’un ardından ise bu üç oyun yerini Gunstar Heroes, Renegade Ops ve Viking: Battle for Asgard’a bırakacak. Haliyle, acele edin. 🙂

makelovenotwar3

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr