Crackdown 3 2017’ye ertelendi

Crackdown 3’ün yapımında çalışan yeni stüdyo Reagant Games, Play Anywhere eklentisi ile Windows 10’a da çıkacak olan oyunun 2017’ye kadar aramızda olmayacağını duyurdu.

İlk oyununun izinden ayrılmayıp üçüncü oyununda da ertelenen Crackdown’a aslında bu yıl kesin gözüyle bakıyorduk. Ancak Microsoft bizi şaşırtmayarak oyunu 2017’ye erteledi. Oyun hakkında 17 dakikalık bir oynanış videosu dışında geliştiriclerin klasikleşmiş “Oyunculara benzersiz bir deneyim sunmak amacıyla oyunu erteledik” sözlerini dinledik.

IGN’in yayınladığı videoda ise oyunun nasıl olacağı, ne gibi değişikliklerin bulunduğunu ve 2017’ye kadar nelerin geliştirebileceğini az çok tahmin edebiliyoruz:

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr