Gaijin Entertainment’ın yapımcılığından MMO türündeki Crossout kapalı betası açıldı.

Gaijin Entertainment denince aklınıza hemen War Thunder gelebilir. War Thunder gerçekten de oynaması zevkli, başarılı bir yapım oldu ancak Gaijin’in tek oyunu War Thunder değil elbette. Savaş araçları ile uğraşmayı seven yapımcı firmanın yeni bir savaş aracı oyunu Crossout’la karşımıza çıkmıştı şimdi ise kapalı beta süreci başladı. Crossout’ta yapımcılar oyuna direk olarak savaş aracı koymaktan ziyade, kullanılacak araçları oyunculara sunuyor ve oyuncular bu araçları istedikleri şekilde modifiye edip bir ölüm makinesi yaratabiliyorsunuz.

Betaya giren oyuncular Early Access paketini satın alabilecek ve kapalı beta kapandıktan sonra hediye olarak sunulacak. Ayrıca kapalı betaya katılan oyuncular Savaş Testine katılmaya hak kazanacak.

Kapalı betaya özel çıkan tanıtım ise oldukça etkileyici gözüküyor:

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr