Crucible of Gods’dan yeni bir içerik daha!

Skyforge açık betasına devam ederken oyuna getirilecek olan yeni güncelleme Crucible of Gods büyük bir heyecanla bekleniyor. Güncellemenin Skyforge’a tonla yeni içerik katacağı biliniyor. My.com bu yeni güncellemenin oyuna getireceği yeni bir özelliği daha açıkladı.

Divine Atlas olarak adlandırılan bu yeni özellik karakterlerin oyunda Divine Form’a ulaşmasından sonra ortaya çıkacak. Bu yeni özellik Accension atlas sisteminin bir parçası olarak işleyecek ve ölümsüzler böylece Sparks of Insight sistemini ve yeni kaynak Celestial Sparks’ı kendi avantajlarına kullanabilecekler. Divine Atlas ile oyuncuların yetenekleri ve karakterin gücünün sınırlarının tam olarak açığa çıkması bekleniyor.

skyforge_pvp_001

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Knight Online’ın yayımcılarından yeni bir mobil oyun. https://t.co/tGlPQ4xhAo https://t.co/PquI8wRJk6
Lineage 2:Revolution’da 100 oyuncu aynı savaşta! https://t.co/IBVJTzFYU5 https://t.co/hB3i9q31mm

Flickr