Stellaris’in çıkış tarihi duyuruldu!

Bilim-kurgu strateji oyunu Stellaris, daha önce Crusader Kings 2 ve Europa Universalis 4’ün yapımını üstlenen Paradox Development Studio tarafından PC platformuna geliyor.

Her seferinde baştan oluşturulacak ve sadece size ait olacak bir evrende geçecek olan oyunda yeni galaksiler keşfedecek, yeni gezegenlere inecek ve kolonileşmeye çalışacak ve diğer uzaylı ırklarla karşılaşıp onları tıpkı kendimiz gibi her gün konak-köşk dizileri izleyen, bir dakika boşluk bulduğunda elde telefon selfie çeken, birbirinin kafasına basarak yükselmeye çalışan iğrenç yaratıklar haline getirmeye çalışacağız. Güzelim gezegenlerine gidecek, gözümüze en güzel körfezi seçip nükleer santral dikeceğiz. Nasıl, çok heyecanlı değil mi? Stellaris, gelişmiş diplomasi sistemi ve usulen oluşturulmuş evreni keşfetmeye odaklanacak. Ayrıca 32 oyuncuya kadar multiplayer desteği verecek.

Paradox, Stellaris’i 9 Mayıs’ta PC platformuna çıkaracağını Oyun Geliştiricileri Konferansı’nda duyurdu.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Metin 2'de yeni bölge hazır! Üstelik LEVEL okurlarına 250 adet bonus kod da hediye. Bonus kodunuzu almak için;… https://t.co/t25SVY9ddX
Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC

Flickr