CS:GO oyuncusu: Ölüm tehditleri alıyoruz!

Her online community için kötü insanların varlığı maalesef kaçınılmaz bir gerçek, özellikle de bu popülerliği paraya çevirmek isteyen karanlık odaklar hızla artarken. Elbette buna Counter-Strike topluluğu da dahil. Profesyonel Avustralyalı oyuncu Chad “SPUNJ” Burchill, HTLV.org ile gerçekleştirdiği röportajında bizlere içini dökmüş.

Burchill’in söylediklerine göre CS:GO topluluk üyeleri bazen sınırı aşıyorlar ve iş sıkça tehdit boyutlarına ulaşıyor. RNG Pro Series Championship’in ilk günlerinden itibaren tehdit almaya başladıklarını açıklayan Burchill, türlü sosyal medya mecralarından kendisine ve takım arkadaşlarına yağan tehditlerden fazla etkilenmediklerini belirtiyor. Renegades’in oyunu kaybetme ihtimaline dayanamayan ve buna yüklü miktarda para yatırıp bahis işine giren insanlar elbette oyun dünyasında da mevcut.

Tehdit soruları dışında, Burchill takımının önümüzdeki sene içerisinde Kuzey Amerika’da yer alarak Turner League’de rakipleriyle yüzleşeceğini bildirdi.

Tehditler ile ilgili daha fazla soru sormaya çekinen muhabire Burchill’in verdiği yanıt ise, kendileri ile ilgili çıkan haberlerin içeriği ne olursa olsun bunun onlara zarar vermekten çok fayda sağlayacağı yönünde oldu. Reklamın iyisi kötüsü olmazdı değil mi?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Kinguin'in kurucusu Viktor Romaniuk Wanli ile oyun dünyası, blockchain ve https://t.co/fi7ZCtuQIT üzerine konuştuk.… https://t.co/1e3iLoIFZp
RT @fabisad: Üyemiz Merve Çay (@mrvcy) bu ayki Level Dergisi (@leveltr) ’nde manga ve animeye uyarlanmış edebiyat eserleriyle bahar anime s…

Flickr