Dağların üstünde süzülürken yerdeki yılana pike yapma keyfi: The Wild

Beyond Good & Evil ve Rayman serisinin yaratıcısı Michel Ancel’in son projesine ait yeni bir video yayınlandı.

6 dakikalık yeni oynanış videosunda canlandırdığımız karakterin prehistorik bir şaman olduğunu görüyoruz. Bu şaman diğer hayvanları (Ayı mesela) yanına çağırıp onları bir binek hayvanı gibi kullanabiliyor, bir kartalın gözlerinden avlanabiliyor veya bir tavşanı yöneterek diğer kabilelerin kampına sızabiliyor.

Üçüncü şahıs kamerasından oynanan bir keşif oyunu olacak olan Wild sadece PS4 için geliştirilmeye devam etmekte ve aynı zamanda bir Ubisoft çalışanı olan Michel Ancel’in kendi stüdyosu tarafından geliştirilmekte. Ancel yaptığı açıklamada zamanını Ubisoft ve kendi stüdyosu Wild Sheep arasında %50/50 pay ettiğini belirtti.

Ayrıca resmi bir açıklama gelmese de Ancel’in Beyond Good & Evil 2 için yavaş yavaş da olsa çalışmaya devam ettiği düşünülüyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr