Speedrun olayı bildiğiniz gibi son günlerin modası haline geldi, peki oyun tarihinin en zor yapımlarından birini bu şekilde bitirmek ne kadar sürer?

Geçtiğimiz günlerde basına ve yayıncılara dağıtılmaya başlanan Dark Souls III, bildiğiniz gibi Japonya’da piyasaya çıktı ve Avrupa’da da 12 Nisan tarihinde piyasada olacak. Oyunun Japonya versiyonunu deneyen Jung Ho Min adlı bir Youtuber bilgisayarın başına oturmuş ve sinir krizi geçirene kadar oynadıktan sonra oyunu bitirmeyi başarmış, üstelik tam 102 dakikada!

İlk iki Dark Souls oyunuyla kıyaslamak gerekirse eğer; ilk oyun 46 dakika 25 saniyede, ikinci oyun ise 54 dakikada tamamlanmıştı, serinin Spin-off’u Bloodborne’u bitirmek ise sadece 35 dakika ve 41 saniye sürmüştü. Elbette daha iyi dereceler zamanla gelecektir ama bu bile size oyunun zorluğu ve uzunluğu ile alakalı bir fikir verebilir.

Aşağıda tüm denemeyi görebilirsiniz;

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr