Dark Souls III sızıntıları gerçek çıktı!

Geçtiğimiz hafta içinde Dark Souls III’ün yakın zaman içinde duyurulacağı ve oyundan olduğu iddia edilen birkaç ekran görüntüsü sızdırılmıştı hatırlanacağı gibi.

E3’e sayılı günler kala IGN bu oyunun varlığına ait bazı bilgileri ele geçirdi. Dark Souls III’ün üzerinde ‘2016 başı’ notu da yer alan bir art çalışması daha basına sızdı ve bu da oyunun kısa süre içinde duyurulabileceğine işaret eden başka bir kanıt. Bu ayrıca firmanın bu seneki Bloodborne deneyiminin ardından Dark Souls serisine fazla ara vermeden yeniden odaklanacağı anlamına geliyor.

Oyunun PC, PS4 ve Xbox One’a duyurulması ve E3’te tanıtılması bekleniyor olsa da Bandai Namco’dan henüz resmi bir açıklama gelmiş değil.

DS-620x

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr