Dark Souls’un en zor boss’unu ses komutlarıyla yenmek!

Yakın geçmişin en zor oyunlarından biri olan Dark Souls devam oyunu ve Bloodborne ile kıyaslandığı zaman artık gözümüze kolay gözükmeye başladı diyebiliriz.

Yine de ortalama bir oyuncunun sabır sınırlarının çok üzerinde olan bir oyunu ses komutlarıyla bitirmek çok başka bir şey. Üstelik bu oyunda görebileceğiniz en zor boss’lar arasında sayılan Ornstein ve Smough’u barındırıyorsa.

Benjamin “bearzly” Gwin adını daha önce duymuş olmalısınız. Daha önce Donkey Kong Bongo’ları ve Guitar Hero gitarı ile Dark Souls’u bitiren bu çatlak adam bu sefer aynı şeyi sadece ses komutları kullanarak başardı, elbette çok daha fazla zorlanarak. Bu sefer tam 485 kez ölen Benjamin’in ölümlerinin yaklaşık dörtte birinden Ornstein ve Smough sorumlu.

Yine de 111 kez öldükten sonra bile olsa başardığı şey burada rahatça kelimelere dökemediğimiz bir şey, biz basitçe tebrik ediyoruz.

Ses komutlarıyla Ornstein ve Smough’u yenmek

Aynısını Donkey Kong Bongo’larıyla yapmak…

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr