Darksiders 2 Remastered ne kadar farklı?

Darksiders 2: Deathinitive Edition’ın yani Darksiders 2’nin gelişen teknoloji ile yeniden düzenlenmiş halinin (Remastered) görüntüleri paylaşıldı.

Darksiders’ın ilk oyunu çok sevilmişti ve kendine has bir hayran kitlesi oluşturmuştu, ikinci oyun birincinin gölgesinde kalsa da ilk oyunun hayran kitlesinden faydalandı ve oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşmasını bildi. Geçen aylarda DarkSiders 2: Deathinitive Edition yapıldığı haberi, oyunun hayran kitlesi tarafından sevinçle karşılanmıştı.

Oyun, geliştirilen grafikleri ve 1080p desteği ile birlikte karşımıza çıkacak. Yeni nesil oyunlarda çokça gördüğümüz “Physically Based Rendering” tekniğini de kullanacağı söylentileri duyulmaya başlandı bile. Bir ufak değişiklikler dışında çok büyük bir fark göremedik. Bir de siz bakın.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr