Darksiders yapımcıları JRPG oyunu için Kickstarter’da kampanya başlattı.

Darksiders yapımcıları, Vigil Games ve çizgi roman artisti Joe Madureira tarafından kurulan yeni bir indie stüdyosu olan Airship Syndicate birlikte çalışarak bir JRPG oyunu olan, Battle Chasers: Nightwar oyunu için hedef para olarak 500.000 dolar dedi. Nightwar, Madureira’nın fantezi çizgi romanlarından esinlenen bir hikayeye sahip olmakla birlikte, yöntemsel olarak sürekli üretilen dungeon’larda JRPG stili dövüş içeriyor. PC için 2016 Aralık ayı tarih olarak verilirken oyunun Xbox ve PlayStation versiyonları için henüz yorum yapılmadı.

Projenin Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Videomuz ise aşağıda ve bir miktarda olsa oynanış biçimini gösteriyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr