Dead Island 2 yine sahipsiz kaldı!

İlk Dead Island muhteşem fragmanının ardından beklentileri karşılayamamış olsa da insanları çok eğlendirdi, bu söyleyebiliriz rahatlıkla.

İlk oyunun yapımcısı Techland’ın Deep Silver ile anlaşamayıp kendi yoluna gitmesi ve Warner Bros için Dying Light’ı yapmasıyla Dead Island’ın yeni oyunu bir kez sahipsiz kalmıştı. Deep Silver ikinci oyunun yapımcısı olarak ise daha önce Spec Ops:The Line’ı tasarlamış Yager ile anlaşma yoluna gitti ve çok etkileyici bazı görseller de oyunculara sunuldu.

Gelinen noktada ise bir kötü bir de iyi haberimiz var, Deep Silver oyun henüz beklenen seviyeyi yakalayamadığından olsa gerek Yager ile yollarını ayrıldı ve oyunun çıkışını 2016’ya erteledi. İyi haber ise Deep Silver oyunun yapımının planlandığı gibi devam ettiğini açıkladı, muhtemelen bir ara çözüm bulunmuştur veya bulunacaktır.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Onur 2 years ago | Cevapla
    Oyun harika görünüyordu ama yine yapım ekibi değişti. Umarım güzel bir oyun olarak çıkar. O çıkana kadar Dying Light'a devam.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr