Dead Island 2’den kovulan ekip bağımsız stüdyo başlattı

Dead Island serisine üzülüyorum. Çok iyi fikirlerle yola çıkıldı. Oyun çıkmadan çok iyi bir fragman yayınlandı. Fakat teknik hataları ve gelişim sürecindeki uyumsuzluklar sebebiyle bir türlü kafasını kaldıramadı oyun.

İkinci oyunun sorumluluğunu alan Deep Silver çalıştığı ekip Yager ile yollarını ayırdı. Yager‘de çalışan üç isim de inbetweengames isimli kendi stüdyolarını kurdular.

inbetweengames‘de çalışan üç kişi daha önce Spec Ops: The Line ve geliştirilen Dead Island 2 gibi iki adet AAA oyunda çalışmış isimler. Bağımsız yolu seçtikleri için oldukça mutlu görünüyorlar. Bu sayede istedikleri şeyleri hiçbir engel olmadan daha rahat yapabileceklerini söylüyorlar (Para engelini unutmamışlardır tabi umarım)

Kuruluşlarının şerifine ekip PC ve Mac’te olan The Mammoth: A Cave Painting isimli oyunlarını ücretsiz bir şekilde iOS ve Android‘de yayınladılar.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr