Dead or Alive serisi Xtreme anlamsızlığına devam ediyor

Dead or Alive serisinin oynanışı ile bir sıkıntımız yok. Problem bir noktadan sonra oyundan çok kadın karakterlerin göğüslerinin fizik motorları ile ilgileniyor olmaları. Bu anlamsızlık yetmezmiş gibi sırf buna dayalı bir Xtreme yan serisi çıkardılar.

Bu serinin hem oynanışı problemli hem de oyunlar gayet amaçsız. Dead or Alive‘ın karakterlerini sahil vücutları ile göstermek için olan garip bir çabadan ibaret gibi. İlk oyun biraz oynanıyordu fakat ikincisine doğru düzgün özenilmemişti bile.

Serinin üçüncü oyunu da aynı yoldan devam ediyor. Aşağıda yeni yayınlanmış videoyu izleyebilirsiniz. Biz bu tarz oyunlara hayır teşekkürler diyerek serinin kendisi ile devam etmeyi tercih ediyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr