Dead or Alive Xtreme 3 çıkıyor ama bizim için değil!

Dead or Alive Xtreme 3’ün çıkmasına az bir zaman kaldığını sizlere bildirmek isteriz. Oyunun Şubat 2016’da çıkması bekleniyor. Bekleniyor ama oyunun Facebook sayfasında da kıyametler kopuyor. Çünkü oyunun kadını tasvir etme şekillerinden dolayı bası kısıtlamalar getirilmesi gerektiğine dair talepler de söz konusu.

Bu nedenle hayranların çok mutlu olduğunu söyleyemiyoruz. Çünkü yayıncı Koei Tecmo’dan gelen açıklamalara göre, kadın görselleri ile ilgili olan problemlerden dolayı oyunun sadece belli bölgelerde çıkarılması uygun görülüyor. Evet doğru bildiniz, oyun batıda piyasaya çıkmayacak ve ileride de bu durumun değişmesi beklenmiyor.

Hayranların bu tarz problemleri konuşmaktansa oyunu oynamak istedikleri çok açık. Bakalım, Şubat 2016’da DOAX 3 ile ilgili bizi neler bekliyor ve oyun Asya’da nasıl tepkiler alacak?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr